Rapolas Ivanauskas Vilnių keičia į Prienus

Ivanauskas keliasi į Prienus

Praėjusiame sezone Vilniaus „Ryte“ rungtyniavęs sunkusis krašto puolėjas Rapolas Ivanauskas karjerą kitame sezone tęs Prienų „Labas GAS“ ekipoje. Mariaus Leonavičiaus treniruojamoje ekipoje tai bus pirmas naujokas, kadangi kiti šiuo metu su klubu jau turintys sutartis krepšininkai (Ignas Sargiūnas, Rokas Gadiliauskas, Einaras Tubutis, Simas Jarumbauskas bei Justinas Jogminas) ir pernai buvo Prienų klubo nariai.

Sezono viduryje iš JAV į Vilnių atvykęs buvęs NCAA krepšininkas debiutiniame LKL sezone per mačą vidutiniškai rinko po 3 taškus, atkovodavo 1,7 kamuolio, o aikštėje praleisdavo maždaug po 10 minučių. Jau netrukus tapo aišku, kad R. Ivanauskui Vilniaus klubas yra pernelyg stiprus, tad karjeros posūkis į Prienus yra logiškas.

NCAA čempionate šis 206cm ūgio puolėjas atstovavo Kolgeito (2018-2020 metais) bei Sinsinačio (2020-2021) universitetams. Sėkmingiausias statistiniu požiūriu jam buvo 2018-2019 metų sezonas, kuomet gindamas Kolgeito spalvas lietuvis per rungtynes rinko po 15,9 taško bei po krepšiais sugriebdavo 7,8 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts