Renaldas Seibutis pranešė apie karjeros pabaigą

Ilgametis Lietuvos rinktinės krepšininkas Renaldas Seibutis šiandien interviu metu su „Basketnews“ žurnalistu Donatu Urbonu pranešė, kad baigia profesionalią sportininko karjerą.

„Kai teko tiek išgyventi po tokios traumos, ir dar po tokios sunkios užsitęsusios reabilitacijos, širdyje tikiu, kad jau sužaidžiau savo paskutines profesionalo karjeros rungtynes“, – duodamas interviu Donatui Urbonui sakė Renaldas Seibutis.

Krepšininkas kartu su Lietuvos rinktine 2010 metais pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalius, o 2013 m. Slovėnijoje ir 2015 m. Prancūzijoje laimėjo Europos čempionato sidabro medalius.

Seibutis savo karjerą pradėjo 2002 metais Palangos „Naglio“ klube. Vėliau lietuvis karjerą tęsė Vilniaus „Sakalų“, Atėnų „Marousi“, Pirėjo „Olympiakos“, Vilniaus „Ryto“, Kauno „Žalgirio“, Bilbao „Basket“, Klaipėdos „Neptūno“ ir Saragosos „Basket“ klubuose.

2007 metais Renaldą Seibutį NBA naujokų biržoje 50-uoju šaukimu pasirinko Dalaso „Mavericks“ klubas, tačiau lietuvis taip ir nedebiutavo stipriausioje pasaulio lygoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts