Rezultatyviausiai žaidęs Sabonis padėjo „Pacers“ nutraukti pralaimėjimų seriją

Po ketverių pralaimėjimų iš eilės pergalę iškovojo Domanto Sabonio vedama Indianos „Pacers“ (13-13) ekipa.

N.Bjorkgreno auklėtiniai išvykos rungtynėse 111:95 (28:19, 24:33, 30:18, 29:25) nugalėjo turnyrinės lentelės dugne esančią Detroito „Pistons“ (6-19), kurios gretose rungtyniauja Deividas Sirvydis.

Domantas Sabonis rungtynėse buvo rezultatyviausias ir per 39 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (2/4 trit., 7/10 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Deividas Sirvydis šį kartą taip pat pasirodė ant parketo. Lietuvis aikštelėje praleido 1 min. 39 sek. ir pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu.

„Pacers“ rungtynes į savo kontrolę perėmė trečiajame kėlinyje po kelių sėkmingų Domanto Sabonio atakų ir dviejų tolimų Malcolmo Brogdono tolimų metimų. Po trijų kėlinių „Pacers“ susikrovė 12 taškų pranašumą, o ketvirtajame tempo nestabdžiusi iškovojo pergalę bei nutraukė pralaimėjimų seriją.

„Pistons“ gretose geriausiai pasirodė Joshas Jacksonas, kuris per 24 minutes pelnė 18 taškų (0/2 trit., 6/8 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26, Malcolmas Brogdonas 18, Jeremy Lambas 17, Mylesas Turneris 14, Justinas Holiday 11.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 18, Isaiah Stewartas 17, Blake‘as Griffinas 16, Saddiqas Bey 10.