„Rockets“ nestabdo: palaužė „Bucks“ ir iškovojo 17-ąją pergalę iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

Hjustono „Rockets“ ekipa ir toliau atrodo fantastiškai, o šį kartą 110:99 susitvarkė su Milvokio „Bucks“ komanda.

Jau antrojo kėlinio pabaigoje „Rockets“ sugebėjo pabėgti į priekį ir susikrauti dviženklį pranašumą, kurį su keliomis išimtis laikė visų rungtynių metu. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Bucks“ sumažino atsilikimą iki 4 – 72:76, tačiau per likusia dvi ketvirčio minutes „Rockets“ ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą (87:76).

„Bucks“ ekipa dar bandė atkurti intrigą ir likus minutei po Sterlingo Browno metimo komandas teskyrė 5 taškai (104:99), tačiau tada sekė Chriso Paulo dvitaškis su pražanga ir Erico Gordono du baudų metimai ir „Rockets“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse „Bucks“ treneris nevengė eksperimentuoti ir vidurio puolėjo pozicijoje išbandė Giannį Antetokounmpi, kad pagreitintų žaidimą aikštėje. Nepaisant to, pagal taškus greitose atakose laimėjo „Rockets“ – 22:14.

„Rockets“ ekipai tai buvo jau 17-oji pergalė iš eilės, kas yra ilgiausia serija šį sezoną. Tai yra antra ilgiausia Hjsutono ekipos pergalių serija istorijoje.

„Bucks“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė G. Antetokounmpo pelnęs 30 taškus, Khrisas Middletonas pridėjo 18 (12 atk. kam.), Ericas Bledsoe ir S. Brownas po 15, o Jabari Parkeris 10.

„Rockets“ gretose rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas pelnęs 26 taškus, E. Gordonas pridėjo 18, C. Paulas 16 (1/6 trit/. 11 rez. perd.), Lucas Mbah a Moute 11, o Clintas Capelas 10 (8 atk. kam.).

Memfio „Grizzlies“ 110:119 Čikagos „Bulls“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:101 Sakramento „Kings“
Orlando „Magic“ 107:108 Los Andželo „Lakers“
Klivlendo „Cavaliers“ 113:108 Denverio „Nuggets“