Rokas Jokubaitis oficialiai pasirašė ilgalaikę sutartį su „Barcelona“

Rokas Jokubaitis oficialiai prisijungė prie Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos „Barcelona“ komandos. Pranešama, kad jaunasis Lietuvos talentas su Katalonijos klubu pasirašė ilgalaikę sutartį, kuri galios iki 2025 metų vasaros.

Taip pat išlieka tikimybė, kad Rokas Jokubaitis taip ir nespės sužaisti nė vienų rungtynių „Barcelona“ klube. Šią savaitę pats krepšininkas pranešė, kad ruošiasi dalyvauti Nacionalinės krepšinio asociacijos naujokų biržoje. Jeigu krepšininką pasirinkusi ekipa nuspręstu pasikviesti žaidėją rungtyniauti už Atlanto, tokiu atveju tiek „Barcelona“, tiek „Žalgiris“ sulauktų nemenkos išpirkos.

Praėjusiame sezone Rokas Jokubaitis Eurolygoje per 20 žaidimo minučių vidutiniškai pelnydavo po 7 taškus, atkovodavo po 1,7 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 2,5 rezultatyvaus perdavimo. Tuo tarpu Lietuvos krepšinio lygoje 20-etis įžaidėjas įmesdavo po 8 taškus, atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo po 1,6 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts