Š. Jasikevičius: „Crvena Zvezda“ yra fiziška komanda ir ant dar ant bangos“ (VIDEO)

Šaltinis www.zalgiris.lt

Kauno „Žalgiris“ pasitinka pirmąją Eurolygos dvigubą savaitę, per kurią abejas išvykos rungtynės žais išvykose. Trečiadienį žalgiriečiai rungtyniaus Belgrade su „Crvena Zvezda“, o penktadienį Atėnuose išbandys jėgas Atėnų „Panathinaikos“.

Atėnų komanda per 18 rungtynių laimėjo 10 kartų ir dalijasi 6-7 pozicijomis, o Serbijos klubas su devyniais laimėjimais žengia aštuntas. „Žalgiris“ turi 5 pergales, su kuriomis dalijasi 16-18 pozicijomis.

Rytojaus varžovė „Crvena Zvezda“ laimėjo pastarąsias ketverias rungtynes, o per pastaruosius devynis mačus triumfavo septynis kartus.

Belgrado klubas sezoną pradėjo per devynis mačus laimėdamas dukart, o po per kitus devynis susitikimus rezultatas apsivertė – komanda laimėjo septynis mačus.

„Belgrado komanda yra labai fiziška, kuri namie žaidžia dar fiziškiau. Labai daug priklausanti nuo gynėjų, taip pat dabar labai pasistiprinusi su Kevinu Punteriu ir Vladimiru Štimacu. Komanda ant bangos. Įprastai Belgrade būna sunku, ir dabar suprantame, kad bus sunku“, – prieš susitikimą kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

Serbijos komandos naujokas Kevinas Punteris per du mačus fiksuoja 16,5 taško ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo statistiką, o Štimacas per 3 susitikimus renka po 13,3 taško ir 5 sugriebtus kamuolius.

„Jie prideda daugiau rotacijos. Su K.Punteriu prisideda taškų, reikia jį sustabdyti. V.Štimacas duoda stiprumo po krepšiu, dar vienas variantas po krepšiu. Tikrai į komandą įsiliejo puikiai“, – apie varžovų naujokus sakė Šaras.

Iš pastarųjų septynių pergalių „Crvena Zvezda“ tik kartą laimėjo daugiau nei 10 taškų persvara, kai Miuncheno „Bayern“ buvo nušluota 30 taškų pranašumu. Kas leidžia tai daryti?

„Kažkiek paskutinėmis sekundėmis jie pataiko į krepšį. Atrodo, tos kūrybos nedaug, bet suranda būdų laimėti, o tai mūsų sporte yra svarbiausia“, – pabrėžė Š.Jasikevičius.

Rungtynėse Kaune „Crvena Zvezda“ krepšininkai įmetė tik 61 tašką, tačiau patys praleido 59 ir laimėjo susitikimą.

„Akcentuosime Billy Baroną, kaip ir visus. Jie su Lorenzo Brownu yra pagrindiniai taškų darytojai. Daug ką Kaune mes gynyboje atlikome gerai“, – teigė treneris.

Mačas Belgrade įvyks trečiadienį 20 val., o penktadienį dvikova Atėnuose – 21.30 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts