Š.Jasikevičius ir jo treniruojama „Barcelona“ tapo Ispanijos lygos čempionais

Sarunas Jasikevicius su "Barcelonos ekipa tapo Ispanijos lygos čempionais

Šarūnas Jasikevičius dviejų finalų iš eilės nepralaimi. Antrose ir lemiamose „ACB“ finalo rungtynėse lietuvio treniruojama ekipa rezultatu 92:73 sutriuškino karališkąją Madrido „Real“ ekipa ir iškovojo Ispanijos lygos čempionų titulą.

Vos prasidėjus rungtynėms buvo matyti, kad katalonai nusiteikę viską užbaigti čia ir dabar. Nuo pirmųjų minučių „Barcelonos“ ekipos krepšininkai demonstravo puikų puolimą ir tikslų stratego iš Lietuvos derinių išpildymą, o ketvirčio pabaigoje jau turėjo susikrovę dviženklį 11 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai apsukų nemažino ir toliau didino savo pranašumą. Puikiai išnaudotos progos puolime ir nepriekaištingas darbas gynyboje bei oponentų klaidos „Barcos“ žvaigždynui leido tiesiog mėgautis žaidimu ir į ilgąją pertrauką pastarieji ilsėtis išėjo turėdami solidų – 18 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos Madrido „Real“ krepšininkai iš visų jėgų stengėsi grįžti į rungtynes, tačiau veiksmingų vaistų prieš Katalonijos klubą jiems rasti nepavyko, o dar vienas laimėtas kėlinys „Barcelonos“ komandai leido lemiama ketvirtį pradėti jau su čempioniškomis nuotaikomis.

Paskutinis rungtynių kėlinys tapo tik formalumu. Lietuvio vadovaujama ekipa išlaikė šaltus nervus bei neleido varžovams sukurti stebuklo, o finalinė varžybų sirena skelbė, kad „Barcelonos“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi priešakyje tampa 2021 metų ACB lygos finalo nugalėtojais.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose žaidė Nikola Mirotičius. Jis pelnė 27 taškus. Dar 15 pridėjo Nickas Calathesas, o 12 įmetė Kyle`as Kuričas.