Š. Jasikevičius: „Momentais esame raitelis be galvos“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiriui" ir toliau niekaip nepavyksta pasiekti pirmosios pergalės namuose – penktadienį Eurolygoje buvo nusileista svečiams iš Barselonos.

Žalgiriečiai sunkiai žaidė visą rungtynių laiką, tačiau ketvirtajame kėlinyje jie parodė tinkamą energiją ir buvo arti sensencingos pergalės, tiesa, kova nusikėlė į pratęsimą, kuriame savo meistriškumą rodė "Barca".

Po rungtynių Šarūnas Jasikevičius neslėpė savo nusivylumo ir teigė, kad toliau pasigenda gero įžaidėjų žaidimo.

"Ko gero, jau kaip ir visose mūsų spaudos konferencijose, reikia pripažinti, kad mūsų pastangos buvo superinės, bet mūsų disciplina ir galva labai vėluoja bei neseka mums iš paskos. Ypač pirmajame kėlinyje varžovai mus išmušė iš rungtynių kontrolės. Jeigu buvo sutarta atakuoti vienoje ar kitoje vietoje, tai per pirmas 5 minutes mes ten nė karto nenuėjome su kamuoliu.

Aikštėje nerandame nė vieno boso. Kartais keturi žaidėjai žino, ką darome, o penktas nežino. Tai vėlgi yra įžaidėjų darbas. Šitoje situacijoje vasarą mums kažkiek nesisekė, bet dabar tie žaidėjai yra daug laiko su komanda ir turi suprasti, kokia jų rolė, bet mes iš jų to neišgauname. Nesuprantu, kaip pirmą pusę pralaimėjome tik 5 taškais su tokiu žaidimu. Yra tiek priežasčių, dėl ko negalėjome laimėti, kad net sunku pasakyti", – kalbėjo Šaras.

Strategas teigia, kad žaidėjų darbu treniruotėse yra patenkintas, tačiau rungtynėse jiems trūksta sąmoningumo:

"Optimizmo suteikia tai, kad žaidėjai dirba išsijuosę, bet jiems reikia visa tai praeiti. Mes neturime kitos išeities, tik jiems rodyti video, toliau analizuoti, daryti, stengtis. Mes tai ir darysime, bet šiai dienai momentais aikštėje esame raitelis be galvos. Tokia, galbūt, didelė frazė, bet…"

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts