Sutrikęs Zdovcas aukštino ALBA komandą

Jure Zdovcas atrodė labai sutrikęs

Kauno „Žalgirio“ komanda patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygoje, kuri buvo jau aštunta paeiliui, kuomet penktadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje 71:79 nusileido Berlyno ALBA komandai. Kauno klubas su 8 nesėkmėmis iš tiek pat galimų yra totalus Eurolygos autsaideris. Nepanašu, kad iš 18-tos vietos Lietuvos čempionai gali pakilti. Bent jau tikrai ne artimiausiu metu.

Nors tam tikromis rungtynių atkarpomis buvo aiškiai matyti kauniečių pastangos ir ryžtas, dažniausiai „Žalgiris“ nerasdavo vaistų varžovų žaidimui nei gynyboje, nei puolime, o žiūrint iš šalies atrodė, jog varžovų treneris Israelis Gonzalesas mačui paruošė kur kas geresnį planą nei žalgiriečių vairininkas Jure Zdovcas.

Pastarasis atrodė itin sutrikęs tiek rungtynių metu, tiek po mačo vykusioje spaudos konferencijoje, kurioje aukštino varžovų iš Berlyno pajėgumą.

„Sveikinimai varžovams, kurie šiandien buvo geresni. Mes stengėmės, bet nesame tame lygyje, kad nugalėtume tokią komandą, kuri daug metų žaidžia kartu. Mes šiuo metu neturime pakankamai kokybės, kad nugalėtume juos. Žaidėjai atrodė kiek išsigandę, prametė daug laisvų metimų. ALBA žaidė agresyviau, pranoko mus ūgiu, kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir įrodė, kad yra geresnė komanda“, – po susitikimo slėpdamas žvilgsnį nuo žurnalistų kalbėjo J. Zdovcas.

Jei ALBA žaidimas, paremtas tik starto penketu, yra neįmenama mįslė kauniečiams, tuomet ką realiai Lietuvos čempionai Eurolygoje gali dar pranokti?..

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts