Trečiajame kėlinyje prabudęs „Žalgiris“ nukovė „Dzūkiją“

Silpnai pradėjęs rungtynes Kauno „Žalgiris“ (12:1) pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje. Jure Zdovco auklėtiniai savo namų arenoje 78:70 (14:19, 18:15, 31:13, 15:23) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (5-7) ir susigrąžino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Iki ilgosios pertraukos neženkliai pirmavo alytiškiai. Trečiajame kėlinyje ant parketo žengę Lietuvos čempionai labai greitai persvėrė rezultatą ir susikrovė dviženklę persvarą. Nors ketvirtajame kėlinyje „Dzūkija“ sugebėjo vėl atstatyti vienaženklį pranašumą, tačiau pergalės kauniečiai jau nebepaleido.

Kauniečius į pergalę šiose rungtynėse vedė Edgaras Ulanovas, kuris per 26 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 1/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynėse sunkiausiai stabdomas buvo Joshas Newkirkas, kuris per 29 minutes surinko 22 taškus (7/11 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 15, Karolis Lukošiūnas 13, Tyleris Cavanaugh 12, Marekas Blaževičius ir Mantas Kalnietis po 7.

Dzūkija“: Joshua Newkirkas 22, Aleksandras Aranitovičius 16, Justas Furmanavičius 8, Mindaugas Lukauskis ir Martynas Zigmantavičius po 6.