Trys iš trijų: paskutinis šį sezoną „Real“ ekipoje pradėjęs centras patyrė sunkią traumą

Madrido „Real“ ekipos prakeiksmas nesibaigė. Klubui apie tris mėnesius negalės padėti pagrindinis komandos vidurio puolėjas Gustavo Ayonas.

Aukštaūgis patyrė peties traumą rungtynėse su Tenerifės „Iberostar“ ekipa. Skelbiama, kad peties skausmais meksikietis skundėsi jau kelis mėnesis. G. Ayonui sėkmingai buvo atlikta operacija.

Šį sezoną krepšininkas Eyrolygoje renka po 11 taškų, atkovoja po 8 atšokusius kamuolius ir renka po 17,2 naudingumo balų.

Įdomu, kad nei vienas centras, kuris pradėjo sezoną „Real“ ekipoje negali žaisti. Ognjenas Kuzmičius dėl traumos iš vis šį sezoną neturėtų žaisti, o Europos čempionas Anthony Randolphas jau kurį laiką nežaidžia, tačiau jo sugrįžimo „Real“ ekipa jau laukia.

„Real“ ekipa jau buvo pasikvietusi Walterį Taveresą, tačiau panašu, jog „karališkasis klubas“ gali ieškoti dar daugiau pagalbos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts