Valančiūno dvigubas dublines neišgelbėjo „Pelicans“ nuo didžiausio sezono pralaimėjimo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) skaudžiausią šio sezono nesėkmę patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-9) ekipa, kuris išvykos rungtynėse 85:126 (23:38, 19:16, 16:34, 19:38) nusileido vieniems iš Vakarų konferencijos lyderių San Fransisko „Warriors“ (7-1).

Jonas Valančiūnas rungtynėse ir vėl tapo komandos lyderiu. Lietuvis rungtynėse užfiksavo jau aštuntąjį iš eilės dvigubą dublį ir per 31 minutę pelnė 20 taškų (1/1 trit., 7/13 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Antrojo kėlinio viduryje „Warriors“ turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau puikus Jono Valančiūno ir jo komandos draugų žaidimas prieš ilgąją pertrauką leido atsilikimą sumažinti iki vos 2 taškų. Vis tik po pertraukos išsikvėpusi „Pelicans“ ekipa nebesugebėjo priešintis Poole’o ir Curry vedamiems šeimininkams ir rungtynes užbaigė turėdami net 41 taško deficitą.

Rezultatyviausiai pasirodė Joną Valančiūną aplenkęs Jordanas Poole’as, kuris per 28 minutes pelnė 26 taškus (6/9 trit., 4/6 dvit.).

Warriors“: Jordanas Poole'as 26, Stephenas Curry 19, Gary Paytonas 17, Andrew Wigginsas 16, Nemanja Bjelica 13.

Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20, Devonte Grahamas 12, Joshas Hartas 10.