Viską savo rankose laikę „Trail Blazers“ krepšininkai nugalėjo „Nuggets“ ir išlygino serijos rezultatą (VIDEO)

NBA lygos ketvirtfinalio atkrintamųjų etape tarp Portlando "Trail Blazers" ir Denverio "Nuggets" serijos rezultatas tapo lygus 1:1. Antrąsias rungtynes laimėjo pirmieji laimėjo svečiuose rezultatu 97:90 (28:23, 22:12, 28:29, 19:26).

Nors rungtynės vyko išvykoje, tačiau Portlando krepšininkai buvo nusiteikę puikiai ir jau pirmame bei antrame kėlinyje žaidė žymiai geriau ir kūrėsi pranašumą. Po ilgosios pertraukos jau namų žaidėjai stengėsi sušvelninti deficitą, tačiau iki galo to padaryti nepavyko.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo CJ McCollum su 20 taškų, Enesas Kanteris ir Rodney Hoodas pridėjo po 15, o 14 Damianas Lillardas.

Pralaimėtojų gretose Nikola Jokičius surinko 16 taškų, 15 Jamalas Murray, Paulas Millsapas 14.