„Wildcats“ vėl laimėjo, Tubelis spindėjo

Ąžuolas Tubelis

Lietuvos krepšinio ąžuolas tokiu pačiu vardu kokiu vadinamas ir stiprybę bei ilgaamžiškumą simbolizuojantis medis dar sykį parodė savo talento galimybes NCAA universitetų pirmenybėse už Atlanto.

211cm ūgio ir 111kg svorio Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ komanda (3-0) 97:45 (44:23, 53:22) nepasigailėjo Šiaurės Dakotos universiteto „Bisons“ (2-2).

Nugalėtojų gretose 25 minutes aikštėje praleidęs vidurio puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo 15 pelnytų taškų bei 5 atkovotais kamuoliais. Už jį „Wildcats“ gretose rezultatyviai rungtyniavo tik 16 taškų sumetęs Christianas Koloko, o tokį patį rezultatyvumą užfiksavo irgi 15 taškų pridėjęs Bennedictas Mathurinas.

Kadangi nugalėtojo klausimas šiose rungtynese buvo uždarytas labai anksti, aikštėje pasirodyti turėjo progą ir Ąžuolo brolis Tautvilas Tubelis. Pastarasis per 3 žaidimo minutes pelnė dvitaškį.