„Wizards“ po dviejų pratęsimų trilerio įveikė „Celtics“, traumų išretinta „Warriors“ susitvarkė su „Lakers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Bostone įvyko tikras trileris tarp vietos „Celtics“ ir Vašingtono „Wizards“. Pergalę po dviejų pratęsimų šventė pastaroji ekipa, kuri 125:124 palaužė be Kyrie Irvingo žaidusią „Celtics“.

Jau antrajame kėlinyje atrodė, kad jokios intrigos šiose rungtynėse nebus. Net neįpusėjus ketvirčiui „Celtics“ jau pirmavo 49:29. Tačiau vien antrą kėlinį „Wizards“ užbaigė spurtu 10:0 ir jų atsilikimas ištirpo iki 7.

Po pertraukos „Wizards“ visiškai panaikino savo atsilikimą ir komandos pradėjo žaisti taškas į tašką.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, likus 32 sekundėms Jaysonas Tatumas pataikė vieną baudos metimą iš 2 ir „Celtics“ pirmavo 104:101. Tada du taškus pelnė Bradley Bealas, olikus 12 sekundžių Shane‘as Larkinas sumetė abi baudas ir atstatė buvusią persvarą. Vis dėlto likus 2 sekundėms Jodie Meeksas smeigė tritaškį ir pasiuntė abi ekipas į pratęsimą.

Pirmajame pratęsime gelbėtis buvo priversta „Celtics“. Po Otto Porterio dviejų baudos metimų „Wizards“ pirmavo 115:113, o laiko buvo likę 19 sekundžių. Vis dėlto likus 3 sekundėms J. Tatumas išlygino rezultatą pelnęs du taškus su pražanga, tačiau jo baudos metimas buvo netikslus.

Na, o antrajame pratesime „Celtics“ išsigelbėti nepavyko. Po B. Bealo dviejų taškų su pražanga „Wizards“ jau pirmavo 125:119. Per likusias pusantros minutės Gregas Monroe pataikė iš po repšio, o Terry Rozieras likus 47 sekundėms pataikė iš toli ir ištirpdė atsilikimą iki minimumo. Tačiau J. Tatumo metimas likus 3 sekundės buvo netikslus ir „Wizards“ iškovojo pergalę.

„Wizards“ gretose B. Bealas pelnė 34 taškus (9 rez. perd., 3/10 trit.), Markieffas Morrisas pridėjo 20, O. Porteris 18 (11 atk. kam.), Ianas Mahinmi 14 (11 atk. kam.), Tomas Sotaransky pridėjo 10.

„Celtics“ gretose Marcusas Morrisas pelnė 31 tašką (9 atk. kam., 4/8 trit.), Terry Rozier pridėjo 21 (9 rez. perd.), J. Tatumas 19, G. Monroe 16 (10 atk. kam.), S. Larkinas 11, o Abdelis Naderis 10.

Tuo metu „Golden State Warriors“ iškovojo kur kas lengvesnę pergalę kai 117:106 susitvarkė su Los Andželo „Lakers“ krepšininkais.

„Warriors“ šiose rungtynėse turėjo verstis be Stepheno Curry, Draymondo Greeno ir Klay Thompsono.

Nepaisant to, Kevinas Durantas pelnė 26 taškus (9/12 dvit., 1/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atvedė „Warriors“ į pergalę.

„Lakers“ ekipai taip pat nepadėjo svarbūs krepšininkai Kyle‘as Kuzma bei Brandonas Ingramas.

„Warriors“ ekipoje K. Durantas su 26 taškais ir buvo rezultatyviausias, Nickas Youngas pridėjo 18, Omri Casspi 15, Quinnas Cookas ir Shaunas Livingstonas po 13, Kevonas Looney 11.

„Lakers“ ekipoje Julius Randle‘as pelnė 22 taškus (10 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Isaiah Thomasas pridėjo po 20, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 13, o Tyleris Ennisas 12.

Milvokio „Bucks“ 117:125 Orlando „Magic“
Majamio „Heat“ 119:123 Sakramento „Kings“