Dvidešimties taškų persvarą iššvaisčiusi „Baskonia“ vos išsigelbėjo Sevilijoje

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (8-6) Ispanijos ACB pirmenybėse pratęsė pergalių seriją. Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas klubas išvykos rungtynėse 87:83 (19:21, 27:10, 17:22, 24:30) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“ (2-12), kuriai tai buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės.

Rokas Giedraitis per 26 ant parketo praleistas minutes pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis prie pergalės per 14 minučių pridėjo 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.) atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Baskonia“ nemenką pranašumą įgavo prieš ilgąją pertrauką, kai surengusi spurtą 16:0 susikrovė 15 taškų pranašumą. Po pertraukos sugrįžusi „Baskonia“ apsukų nestabdė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 20 taškų. Vis tik rungtynių pabaigoje Sevilijos komandą stojo į lemiamą mūšį ir sugebėjo atsilikimą sumažinti iki minimalaus, tačiau Roko Giedraičio tikslūs baudų metimai padėjo svečiams išsaugoti pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Sevilijos „Real Betis“ ekipoje žaidžiantis latvis Anžejs Pasečnikas, kuris į „Baskonia“ krepšį sumetė 18 taškų.