Žalgirio vairą perrimęs J.Zdovcas: „Žinau kokia didelė atsakomybė krenta ant mano pečių“

Kaune pirmą kartą pasirodė naujasis "Žalgirio" strategas J.Zdovcas

Pirmadienį ryte Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą apsilankė naujasis komandos strategas Jure Zdovcas iš Slovėnijos. 54-erių metų krepšinio specialistas oficialiai pakeitė prieš tai vyriausiojo trenerio pareigas užėmusį ir gana netikėtinai atleista Martiną Schillerį bei su Kauno ekipa sudarė sutartį, kurios galiojimas pasibaigs šio sezono pabaigoje.

„Žalgiris“ buvo manimi susidomėjęs – ką čia daugiau ir begalvoti. Tai – Eurolyga. Anksčiau esu turėjęs 2-3 Eurolygos klubų pasiūlymus, bet turėjau jų atsisakyti, nes tuo metu turėjau darbą kitame klube. Tai nėra lengva. Dienos pabaigoje darbas „Žalgiryje“ – didžiulė galimybė. Dabar mano galvoje labai daug minčių. Kaip bebūtų, tai ne dėl viso derybų proceso, o daugiau dėl visos naujos informacijos, kurią teko sugerti“,- apie naująjį karjeros etapą šnekėjo J.Zdovcas.

Krepšinio strategas iš Slovėnijos ankščiau jau yra turėjęs Eurolygos patirties. Jure Zdovcas 2008-2011 metais dirigavo Liublianos „Olimpia“ klubui, o vėliau savo patirtį kaupė Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Rusijoje, Turkijoje, Graikijoje ir net Prancūzijoje. Pastarojoje šalyje slovėnas dirbo ir praeitą sezoną, kai treniravo vietos „Metropolitans 92“ komandą.

Nors į naująjį karjeros etapą J.Zdovcas šoka sezonui jau prasidėjus – jam tai nėra naujiena. Naujasis „Žalgirio“ ekipos strategas jau yra buvęs panašioje situacijoje, kai 2015 metais, gruodžio mėnesį perėmė Atėnų „AEK“ komandos vairą.

Tokia patirtis su „Žalgiriu“ bus kiek skirtinga, kai anksčiau iškart galėdavau bandyti kažką pakeisti. Kaip bebūtų, matau daug pozityvių dalykų. Noriu pajausti situaciją, atmosferą, pajausti, kokie yra žaidėjai, mano asistentai. Tik visi kartu galime nuveikti kažką gero“, – tikino J.Zdovcas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts