„Žalgiris“ be didesnio vargo įrodė pranašumą prieš „Neptūną“

Kauno "Žalgiris" svečiuose įveikė "Neptūną"

Sekmadienio vakarą vykusiose Betsafe – LKL rungtynėse Kauno „Žalgiris“ be didesnio vargo rezultatu 72:88 svečiuose įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo labai ambicingai. Pastarieji jau pačioje dvikovos pradžioje sugebėjo išsiveržti į priekį rezultatu 8:0, tačiau kauniečių strategas neketino to praleisti pro pirštus ir ilgai nedvejodamas paprašė minutės pertraukėlės.

Žalgiriečiams grįžus į aikštę vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Kauno ekipa sugebėjo ne tik atsitiesti, bet ir laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu – 17:16. Kauniečiai iniciatyvą į savo rankas galutinai perėmė po ilgosios pertraukos ir trečiojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 14 taškų – 60:46. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o garbingai kovoję Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio“ pranašumą rezultatu 72:88.

Šiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Marius Grigonis ir legionierius Thomasas Walkupas. Abu krepšininkai į varžovų krepšį įmetė po 18 taškų bei į savo sąskaitą įsirašė po 21 naudingumo balą.

Klaipėdos „Neptūno“ ekipoje ryškiausiai pasižymėjo Deividas Gailius. Pastarasis per 23 aikštelėje praleistas minutes surinko 13 taškų, atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir į savo asmeninę sąskaitą įsirašė 16 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas ir Marius Grigonis po 18, Rokas Jokubaitis 11, Augustine'as Rubitas 10, Marekas Blaževičius bei Lukas Lekavičius po 8.

„Neptūnas“: Simas Galdikas ir Deividas Gailius po 13, Žygimantas Janavičius 11, Norbertas Giga 10, Matas Jogėla 9.