„Žalgiris“ Eurolygoje patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės

Kauno „Žalgiris“ (0-6) ir toliau neranda pirmosios pergalės stipriausiame senojo žemyno turnyre. Jure Zdovco treniruojama ekipa Izraelyje 76:62 (20:16, 10:23, 16:19, 16:18) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (4-2) krepšininkams ir patyrė šeštąją nesėkmę iš tiek pat galimų.

Kauniečiai rungtynes pradėjo labai prastai ir įpusėjus kėliniui atsilikinėjo dviženkliu skirtumu 2:12. Vis tik „Žalgiriui“ pavyko po ilgo laiko pelnyti taškus, o pasyvi „Maccabi“ ekipos gynyba leido Milaknio vedamiems kauniečiams sumažinti atsilikimą iki 4 taškų.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau iš karto po to sekė nesėkmingos atakos, o „Maccabi“ ir vėl pabėgo nuo kauniečių. Po ilgosios pertraukos šeimininkai iš karto vėl susigražino dviženklę persvarą, o kauniečiams nė kiek nepavyko priartėti prie varžovų.

Lemiamo ketvirčio metu „Maccabi“ pranašumas tik dar labiau padidėjo. Šeimininkai į kiekvieną rezultatyvią kauniečių ataką atsakydavo taip pat taškais, o kėlinio viduryje skirtumas tarp ekipų buvo net 19 taškų. Rungtynių pabaigoje kauniečiams stebuklo pademonstruoti nebepavyko, o „Maccabi“ pratęsė pergalių seriją.

„Žalgiris“ rungtynėse suklydo net 14 kartų – lygiai tiek pat, kiek atliko rezultatyvių perdavimų.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai pasirodė pirmajame kėlinyje komandą „užkūręs“ Artūras Milaknis, kuris per 21 žaidimo minutę pelnė 17 taškų (5/9 trit., 1/1 dvit.) ir kartą atkovojo kamuolį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Derrickas Williamsas, kuris per 32 minutes pelnė 17 taškų (2/2 trit., 4/8 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Maccabi“: D. Williamsas 17, J. Nunnally 15, A. Žižičius 14, K. Evansas 13.

Žalgiris“: A. Milaknis 17, J. Nebo 10, N. Giffey`us 9, J. Strelniekas 7.