Žvilgsnis į praeitį: legendinė Kobe savaitė

Legendinis „Lakers" didvyris Kobe

Kovo 23 diena yra ypatinga Kobe Bryanto gerbėjams.

Prieš 14 metų, 2007 metų pavasarį, tuomet savo karjeros pike buvusi NBA superžvaigždė, atstovaudama „Los Angeles Lakers“, ketveriose rungtynėse paeiliui perkopė 50 pelnytų taškų ribą, šioje atkarpoje fiksuodamas pribloškiantį 56,3 taško vidurkį.

Nenuostabu, kad Los Andželas laimėjo visus keturis susitikimus.

Kovo 16-ąją Juodoji Mamba į „Portland trail Blazers“ krepšį sumetė 65 taškus, po trijų dienų „Minnesota Timberwolves“ atseikėdamas 50. Kovo 22-ąją ir kovo 23-iąją, pergalinguose mačuose prieš „Memphis Grizzlies“ ir „New Orleans Hornets“, Kobe pasižymėjo atitinkamai 60 ir 50 taškų.

Tai – sunkiai suvokiamas pasiekimas šiuolaikiniame krepšinyje, kurį pakartoti ir pagerinti bus labai sunku. Iki šiol be K. Bryanto tokiu pasiekimu gali pasigirti tik 1961 metų pabaigoje siautėjęs Wiltas Chamberlainas.

Primename, kad vienas geriausių krepšininkų NBA ir pasaulio krepšinio istorijoje pernai sausio 26-ąją žuvo per sraigtasparnio katastrofą. Kartu su juo gyvenimą baigė ir keletas kitų įgulos narių, įskaitant vieną iš K. Bryanto dukterų.

Tuo metu buvusiai krepšinio žvaigždei, su NBA arenomis atsisveikinusiai 2016 metų balandžio 13 dieną 60 pelnytų taškų į „Utah Jazz“ krepšį, buvo vos 41-eri.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts