ATP Taurė – R. Nadalis netikėtai krito prieš D. Goffiną

Australijoje vykstančioje ATP Taurėje žiūrovai sulaukė vienos didžiausių sensacijų, kai vienetų mače pralaimėjo geriausia pasaulio raketė. Rafaelis Nadalis (ATP 1) per du setus nusileido belgui Davidui Goffinui (ATP 11) ir sukomplikavo savo šalies padėtį patekti į tolimesnį etapą.

Galutinis mačo rezultatas 4:6, 6:7 (3:7), o korte žaidėjai praleido net 2 valandas ir 24 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai turėjo ne vieną progą išsiveržti į priekį, tačiau ne iš karto pavyko jas išnaudoti. Visgi, setui įpusėjus D. Goffinas palaužė varžovo padavimų seriją, tačiau pastarasis atsakė tuo pačiu ir rezultatas vėl buvo lygus. Visgi, seto pabaigoje R. Nadalis suklydo pernelyg daug kartų ir vėl pralaimėjo savo geimą, o priešininkas sėkmingai užbaigė pirmą partiją.

Antroje mačo dalyje ispanas iš karto pralaimėjo savo geimą ir beveik visą laiką leido pirmauti Belgijos atstovui, bet jis nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir rezultatas tapo lygus. Vėliau, teko žaisti pratęsimą, kuriame sensacingą pergalę pasiekė 11-oji pasaulio raketė.

Tiesa, Roberto Bautista Aguto ir dvejetų mačo dėka ispanai pateko į pusfinalį.