Dar vienas skandalas purto ATP turą, turnyras Meksikoje įtariamas korupcija

2017 sezonui einant į pabaigą pradeda kylti klausimai dėl artėjančių metų, tad dauguma žaidėjų ir turnyrų organizatorių dirba šiuo klausimu nuo rudens. Visgi ne visuomet viskas vyksta sklandžiai ir lengvai, štai Meksikoje kasmet vykstančiame ATP/WTA turnyre kilo diskusija dėl turnyro "švarumo".

Kitais metais į „Acapulco“ turnyrą turi atvykti Rafaelis Nadalis, Aleksandras Zverevas, Dominikas Thiemas, Kei Nishikoris, Marinas Čilius ir Samas Querrey, o moterų turnyre dalyvaus Venus Williams.

Pats turnyras numatytas vasario mėnesio gale, tai kur čia problema? Paaiškėjus kas dalyvaus šiame turnyre, kilo nemenkas ažiotažas dėl bilietų. Visi nori pamatyti Rafaelį Nadalį ir kitus, tačiau bilietų nebeliko.

Kur dingo bilietai? Renginio organizatoriai teigia, kad visi bilietai buvo išparduoti per dvi paras, tačiau teniso fanai savo „Twitter“ paskyrose ir kitoje socialinėje medijoje paskelbė, kad tinklapis, kuriame buvo galima įsigyti bilietus neveikė ir jų įsigyti nebuvo įmanoma.

Centrinis turnyro kortas talpina beveik 8000 tūkstančius žiūrovų, taip pat yra antrasis kortas, kuriame telpa virš tūkstančio žmonių, bei kiti kortai. Teniso sporto sirgaliai netiki tokia sėkme, kad visi bilietai buvo išparduoti teisėtai per tokį trumpą laiką.

Praeitais metais 1,469,745 $, prizinio fondo turnyro finale susitiko Samas Querrey ir Rafaelis Nadalis, kuris nusileido amerikiečiui per du setus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts