Estė Anetta Kontaveit apmaudžiai pralaimėjo ir nepateko į ketvirtfinalį (VIDEO)

Paskutinė Baltijos šalių atstovė Australijos didžiojo kirčio turnyre baigė savo pasirodymą aštunfinalio etape. Geriausiai Estijos tenisininkei kelią pastojo žaidėja iš Ispanijos Carla Suarez Navarro (WTA 39), kuri estę įveikė per 3 setus, rezultatu (4-6, 6-4, 8-6).

Nors mačas prasidėjo sėkmingai ir Anetta Kontaveit išsiveržė į priekį ir sugebėjo laimėti pirmą setą, o antrajame sete pirmavo 4-1 su dvejais laimėtais varžovės padavimais, tačiau to nepakako.

Karščio išalinta žaidėja pradėjo klysti ir, tai buvo puiki proga į kovą dėl ketvirtfinalio grįžti Ispanijos sportininkei. Carla Navarro laimėjo tris iš eilės varžovės padavimus ir mačą nukėlė į trečią setą.

Trečiame sete viskas klostėsi labai įnirtigai, estė vėl sugebėjo laimėti varžovės padavimą ir jai liko tiesiog paduoti ant mačo, visgi to padaryti nepavyko, o tai buvo dar vienas postūmis ispanei kabintis į mačą ir ji tą padarė.

Visas mačas truko 2 valandas ir 20 minučių.

Estė uždirbo 195,590 $ ir 240 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts