į ATP Newport turnyro finalą pateko Styvas Džonsonas ir Indijos atstovas

JAV vykstančiame žolės dangos turnyre paaiškėjo finalistai, o vienas iš jų kiek netikėtas dalyvis finale. Amerikietis Styvas Džonsonas (ATP 48) namuose jaučiasi puikiai ir jau pasiekė antrą finalą šiais metais, jis pusfinalio etape nugalėjo ispaną Marcelą Granollersą (ATP 124). Tuo tarpu pirmą kartą finalistas Ramkumaras Ramanathanas (ATP 161) visus nustebino savo pasirodymu ir pasiekimu. Indas pirmą kartą gyvenime pateko į ATP lygio turnyro finalo etapą, o dar praeitais metais jis čia neįveikė kvalifikacijos etapo.

Styvas Džonsonas per du setus nugalėjo ispaną, o galutinis rezultatas 6-3, 6-3. Abu žaidėjai korte praleido 1 valandą ir 10 minučių, per kurias amerikietis spėjo susikurti net 13 progų laimėti varžovo padavimą, tuo tarpu ispanas nesusikūrė nei vienos tokios progos.

Kitame pusfinalyje Indijos atstovas įveikė vietinį žaidėją Timą Smyčeką (ATP 123) rezultatu 6-4, 7-5. Tenisininkų akistata truko kiek daugiau nei pusantros valandos per kurią jie spėjo sužaisti 22 padavimus.

Prie indo pergalės labiausiai prisidėjo ir puikus jo padavimas, jis atliko 7 ace'us ir sugebėjo išsaugoti 8 iš 10 lemiamus savo padavimo taškus.

Už patekimą į finalą jie gaus 52,340 $ ir 150 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts