Istorinis pasiekimas – 18-metis pateko į Majamio „Masters“ pusfinalio etapą (VIDEO)

Jaunasis kanadietis pateikė dar vieną staigmeną ir tapo jaunausiu žaidėju patekusiu į Majamio "Masters" turnyro pusfinalį. Feliksas Aliassime (ATP 57), kuriam vos 18 metų sėkmingai įveikė ketvirtfinalio etapą, jame nugalėdamas Borną Čoričių (ATP 13) per du setus.

57-oji raketė netikėtai lengvai pateko į pusfinalį, 7-6, 6-2 nugalėdamas priešininką. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 50 minučių.

Pirmame sete Kanados atstovas buvo išsiveržęs į priekį, tačiau šiek tiek daugiau patirties turintis B. Čoričius dar sugebėjo išlyginti rezultatą, o setas pasiekė pratęsimą. Jame be klaidų žaidęs F. Aliassime nesunkiai laimėjo setą.

Antrame sete viskas buvo nuspręsta per pirmuosius geimus, o 13-oji raketė net du kartus pralaimėjo savo padavimo seriją ir baigė savo pasirodymą turnyre.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 354,000 $ ir 360 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks Džonas Isneris (ATP 9), kuris gina titulą.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts