K. Edmundas nugalėjo G. Monfilsą ir iškovojo pirmą karjeros titulą

Belgijoje vykęs ATP 250 turnyras baigėsi brito triumfu finale prieš prancūzą. Kailas Edmundas (ATP 15) kovoje dėl titulo nugalėjo Gaelį Monfilsą (ATP 38) trijų setų kovoje ir iškovojo pirmą karjeros titulą.

Galutinis rezultatas 3-6, 7-6, 7-6, o finalas truko 2 valandas ir 28 minutes.

Nors pirmą setą gana nesunkiai laimėjo prancūzas, kuris sugebėjo palaužti priešininko padavimo seriją, tačiau jau antrame sete viskas vyko kitaip.

15-oji raketė sugebėjo gana greitai įgyti pranašumą, tačiau išlaikyti jo nepavyko ir žaidėjai nukeliavo į pratęsimą. G. Monfilsas pratęsime sužaidė prasčiau ir nesugebėjo užbaigti akistatos.

Trečias setas taip pat turėjo pratęsimą, nes abu dalyviai užtikrintai laimėjo visus savo padavimus. Jame irgi geriau sužaidė Didžiosios Britanijos tenisininkas, kuris suklydo vos kartą daugiau už prancūzą.

Kartu su titulu jis gaus 109,310 € ir 250 reitingo taškų.