Karolina Wozniacki pralaimėjo, o Simona Halep pasitraukė iš kart po pergalės, finalas liko be pirmos ir antros pasaulio raketės

WTA Doha turnyre dalyvavo begalė aukščiausią reitingą turinčių žaidėjų, tarp jų ir Karolina Wozniacki (WTA 1) ir Simona Halep (WTA 2). Visgi pirmoji ir antroji reitingo raketės nepasiekė finalo ir kautis dėl pirmosios vietos nesusitiks.

Tenisininkė iš Danijos po ilgos trijų setų kovos turėjo pripažinti Pėtros Kvitovos (WTA 21) pranašumą. Abi žaidėjos parodė tikrai aukštą teniso lygį, ypatingai Čekijos atstovė, kuri po pirmo pralaimėto seto ir antrojo seto nesėkmingos pradžios sugebėjo atsigauti ir mačą pasukti į kitą pusę.

Galutinis mačo rezultatas 6-3 6-7 5-7 ir čekė keliauja į dar vieną finalą šiame sezone.

Mačo akimirkos :

Simona Halep po pergalės prieš amerikietę Catherine Bellis iš karto pasitraukė iš tolimesnio etapo, pagrindinė priežastis pėdos skausmai. Garbine Muguruza (WTA 4), tai buvo puiki naujiena, ji turėjo papildomą poilsio dieną prieš finalą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts