Konfliktas Majamyje – Danilas Medvedevas po mačo aiškinosi santykius su jaunuoju graiku (VIDEO)

„Miami Open“ netrūksta nei įdomių mačų, nei intriguojančių dramų kortuose. Šį kartą dramos herojais tapo rusas Danilas Medvedevas (ATP 52) ir graikas Stefanos Tsitsipas (ATP 70). Konfliktas tarp jų įsiplieskė graikui laimėjus tašką po to, kai kamuoliukas palietė tinklą ir už tai neatsiprašius bei graikui leptelėjus žodžius „Bullshit russian“. Pergalė rezultatu 2-6, 6-4, 6-2 atiteko Medvedevui.

Pagal nerašytas teniso etiketo taisykles už sėkmę, kai kamuoliukas priliečia tinklą ir vis tiek nukrenta aikštelėje, žaidėjas atsiprašo savo priešininko. Šiuo atveju Tsitsipas to nepadarė ir jo varžovas iš Rusijos nejuokais pasipiktino.

Vėliau, mačo pabaigoje, kai žaidėjais vienas kitam paspaudė rankas, Medvedevui neatlaikė nervai ir jis ėmė žerti priekaištus skubiai daiktus besidedančiam graikui. Visą tenisininkų konfliktą pamatysite vaizdo įraše.

Pasibaigus žaidėjų akistatai boktšelio teisėjas pasakė jog tenisininkas iš Rusijos nieko blogo nepadarė mačo metu, tačiau jam reiktų ramiau reaguoti į priešininkų poelgius.

Konfliktas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts