Latvė Jelena Ostapenko ir estės Anna Kontaveit, Kaia Kanepi sėkmingai pradėjo Australijos didžiojo kirčio turnyrą

Baltijos šalių atstovėms pirmoji diena Australijoje buvo labai sėkminga, visos trys tenisininkės pergalingai baigę savo pasirodymus ir užsitikrino 62,589 $ čekį ir 70 reitingo taškų.

Jelena Ostapenko (WTA 7) labai lengvai susitvarkė su savo priešininke, kuri už ją yra vyresnė, net 17 metų. Jaunoji latvė pademonstravo labai gerą tenisą ir per 1 valandą ir 14 minučių sausai įveikė savo priešininkę iš Italijos Francesca Schavione (WTA 93).

Galutinis mačo rezultatas 6-1 6-4.

Anna Kontaveit (WTA 33) nelengvoje, lygių tenisininkių kovoje įveikė Serbijos tenisininkę Aleksandra Krunič (WTA 46). Estę šiame mače gelbėjo puikus padavimas, nors pirmąjį setą ji pradėjo pralaimėdama savo padavimą, tačiau seto pabaigoje neleido priešininkei užbaigti seto ir išlygino rezultatą, o vėliau jį ir persvėrė.

Antrajame sete situacija buvo dar geresnė ir Anna Kontaveit viską laikė savo rankose. Galutinis mačo rezultatas 6-4 7-5, mačas truko 1 valandą ir 23 minutes.

Antroji tenisinkė iš Estjos Kaia Kanepi (WTA 79) pateikė tikrą staigmeną, ji įveikė Dominiką Cibulkovą (WTA 26). Nors Estijos tenisininkė pastaruosius du metus buvo kamuojama traumų ir sužaidė labai mažai mačų, šie metai jai prasidėjo tikrai puikiai. Per pusantros valandos 79-toji raketė įveikė savo priešininkę rezultatu 6-2 6-2.

Tai buvo penktasis tarpusavio susitikimas ir ketvirtoji estės pergalė.

Gražiausi mačo taškai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts