Laurynas Grigelis vyksta atgal į Rumuniją

Visai neseniai iškovojęs titulą Rumunijos „Futures“ turnyre, lietuvis vėl grįžta į rumuniškus molio kortus. Šį kartą Laurynas Grigelis žais nebe „Futures“, o „Challenger“ lygio turnyre, kurio prizinis fondas siekia 43,000 € ir nugalėtojui atitenka 80 reitingo taškų.

Po nesėkmingo pasirodymo Daviso taurėje su Lietuvos rinktine mače su Švedija, Laurynas Grigelis mėgins atsitiesti šiame „Challenger“ turnyre, kur savo pirmąją kovą pradės antradieni po pietų. Šį kartą lietuvio laukia labai stiprus priešininkas, burtai nulėmė, kad Laurynas Grigelis žais prieš vokietį Maximilian Marterer (ATP 121). Šiuo metu vokietis ruošiasi šios dienos finalui „Banja Luka Challenger“ turnyre, kur susitiks su Carlos Taberner, reikia tikėtis jog jų kova užsitęs kaip įmanoma ilgiau, o vokietis išnaudos pakankamai daug jėgų ir naujame turnyre kovojant prieš lietuvį jam jų nebeužteks.

Šiais metais Laurynas Grigelis ATP ture ant molio dangos laimėjo 20 mačų ir pralaimėjo 13. Vokietis šiuo metu yra laimėjęs 18 kovų, o pralaimėjo 11.

Už pralaimėjimą pirmajame etape žaidėjai negaus reitingo taškų ir turės tenkintis 450 eurų čekiu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts