Liūdna staigmena Serenai Williams – amerikietė liko be reitingo

Neseniai apie sugrįžimą į didžiuosius teniso turnyrus paskelbusios Serenos Williams gerbėjams teko nusivilti – viena geriausių pasaulio tenisininkių prarado visus savo reitingo taškus. Tai pirmas toks atvejis, kai legendinė žaidėja tapo nereitinguota, po 1997-ųjų spalio, kuomet 16-metė dar tik pradėjo savo kelią į teniso aukštumas.

Prieš metus Serena laimėjo savo 23-ąjį Didžiojo kirčio turnyrą nugalėdama savo seserį Venus „Australian Open“ finale. Nuo tada ji nežaidė nei viename oficialiame turnyre ir atidavė visas savo jėgas motinystei. Praleidusi visą 2017-ųjų teniso sezoną, amerikietė metus baigė 22-oje reitingo vietoje, tačiau jau pirmadienį, paskelbus atnaujintą sąrašą, jos taškai buvo anuliuoti.

Nepaisant to, Serena Williams toliau sieks susigrąžinti prarastas pozicijas bei bandys įrodyti, jog net ir tokia gausybė titulų dar nėra geriausias jos rezultatas. Jau vasarį amerikietė dalyvaus Indian Wellso „BNP Paribas Open“ turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts