Neitikėta M. Čiličiaus atostogų istorija – ką jis veikė Maldyvuose su R. Federeriu?

7-oji pasaulio raketė kroatas Marinas Čiličius, kaip ir daugelis turo žaidėjų, atostogoms renkasi Maldyvus. Rojaus kampeliu pramintas kurortas kasmet tarpsezoniu prisipildo geriausiais pasaulio tenisininkais, kurie čia ilsisi su šeimomis. M. Čiličius čia atvyksta su žmona, o paskutiniame savo interviu atskleidė įdomią istoriją iš savo praėjusių metų atostogų.

Tenisininko žmona Kristina taip pat didelė teniso gerbėja, tad atostogos su vyru jai reiškia kasdienias treniruotes kartu. M. Čiličius mielai su ja treniruojasi, tačiau būtent per 2017-ųjų metų atostogas jam paskambino pats Rogeris Federeris ir sujaukė planus. Kroatas negalėjo atsisakyti pasitreniruoti su ten pat atostogaujančiu tiktu teniso meistru.

Pats M. Čiličius pripažįsta, kad iš pradžių jo žmona nebuvo patenkinta, kad jis treniruosis ne tik su ja, tačiau vėliau suprato, jog tai buvo tik į naudą. Apšilęs su R. Federeriu, M. Čiličius turėdavo treniruotę su žmona. Tokios dvigubos treniruotės padėjo ne tik pačiam tenisininkui, bet ir jo žmonai, kuri grįžusi iš atostogų puikiai pasirodė žaisdama su kitais mėgėjais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts