Štutgarte Nickas Kyrgios įveikė praeitų metų finalistą, o Milošas Raoničius nugalėjo Tomašą Berdychą

Štutgarto turnyre ant žolės dangos paaiškėjo visi pusfinalio etapo dalyviai. Nickas Kyrgios (ATP 24) ketvirtfinalio etape nugalėjo praeitų metų finalo dalyvį Feliciano Lopezą (ATP 33), o Milošas Raoničius (ATP 35) nugalėjo čeką Tomašą Berdychą (ATP 19).

Savo mačo australas atrodė pakankamai gerai, o jo alkūnės skausmai atrodo pasitraukė ir jis po pertraukos vėl galėjo mėgautis tenisu. Jo kova truko tris setus, galutinis rezultatas 6-4, 3-6, 6-3.

Iš viso tenisininkai korte praleido 1 valandą ir 25 minutes.

Mačo akimirkos :

Kitame ketvirtfinalio mače susitiko kanadietis Milošas Raoničius, kuris po dviejų setų su pratęsimais 7-6, 7-6 nukovė geriausią Čekijos žaidėją Tomašą Berdychą. Virš mėnesio turnyruose nedalyvavęs Kanados atstovas pagaliau pasiekė pusfinalio etapą ir džiaugiasi stabiliu žaidimu.

Du pratęsimai truko 1 valandą ir 36 minutes.

Kitame etape Nikolas Kyrgiosas susitiks su Rogeriu Federeriu (ATP 2), o Milošas Raoničius su praeitų metų šio turnyro nugalėtoju Luca Pouille (ATP 17).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts