Novakas Džokovičius pateko į pusfinalį ir susitiks su Rafaeliu Nadaliu

Serbijos teniso žaidėjas Novkas Džokovičius (ATP 18) po sunkios, trijų setų kovos įveikė savo priešininką japoną Kei Nišikorį (ATP 24). Nors tenisininkai buvo susitikę praeitame turnyre Madride ir ten serbas pasiekė pergalė per du setus, tačiau šį kartą to padaryti nepavyko lengvai. Tenisininkai korte praleido 2 valandas ir 23 minutes, o galutinis mačo rezultatas 2-6, 6-1, 6-3.

Buvusi pirmoji pasaulio raketė klaikiai pradėjo mačą jis pralaimėjo abu savo padavimus, o Japonijos tenisininkas lengvai laimėjo setą.

Visgi antrame ir trečiame sete viskas apsivertė aukštyn kojomis ir 24-oji raketė nesugebėjo išlaikyti tempo. Nors dar antrame ir trečiame sete jis buvo sušvelninęs rezultatą, tačiau tik trumpam.

Praeitų metų finalistas Novakas Džokovičius pasiekė pirmą pusfinalį šiais metais ir susitiks su Rafaeliu Nadaliu (ATP 2). Paskutinis jų susitikimas vyko 2017 metais Madride, tą kartą pergalę šventė ispanas.

Už patekimą į pusfinalio etapą žaidėjai gauna 230,830 € ir 360 reitingo taškų, o šis mačas nulems ar serbas nukris dar labiau reitinge ar Ispanijos atstovas dar galės sugrįžti į reitingo viršūnę.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts