Paaiškėjo Maskvos pusfinalių dalyviai, tarp jų ir lietuvis

ATP „Moscow“ turnyre paaiškėjo visi žaidėjai, kurie varžysis dėl patekimo į finalą. Dabar žaidėjai yra užsitikrinę 44,640 $ ir 90 reitingo taškų, tačiau patekus į finalą jie gautu 82,405 $ ir 150 reitingo taškų, ypatingai to reikia mūsų tautiečiui.

Pirmasis pusfinalis, kuriame susitinka du žaidėjai iš Bosnijos ir Hercogovinos, tai Mirza Basičius (ATP 209) ir Damiras Džumhuras (ATP 38), kuris sieks antro titulo Rusijoje. Taip pat šis žaidėjas dalyvauja dvejetų finale, kur bandys iškovoti titulą.

Antrajame pusfinalyje matysime lietuvį Ričardą Berankį, kuris susitiks su jau pažįstamu žaidėju iš Prancūzijos Adrianu Mannarino (ATP 29). Šie žaidėjai šiais metais jau buvo susitikę, tai vyko „Us Open“ didžiojo kirčio turnyre, tačiau tas mačas nebuvo sėkmingas lietuviui ir jis pralaimėjo sausu rezultatu. Abu žaidėjai gali pasigirti savo rezultatais tokio tipo turnyruose, nes čia jie pasiekė savo skambiausias pergales.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts