Pasirodymą Daviso taurėje R.Berankis pradėjo pergale

R.Berankis pergalingai pradėjo Daviso taurės startą

Šeštadienį Heraklione prasidėjo Daviso taurės pasaulio grupės antrojo diviziono pirmojo rato mačas tarp Graikijos ir Lietuvos vyrų teniso rinktinių, kuriame pergalingai savo pasirodymą pradėjo Lietuvos teniso žvaigždė ir Ričardas Beranki (ATP-107).

31-erių Lietuvos rinktinės lyderis pirmajame mače per 1 valandą 16 minučių rezultatu 6:1, 6:3 užtikrintai nugalėjo 21-erių graiką Petrą Tsitsipą (ATP-730).

R.Berankis pirmajame sete greitai rado silpnąsias varžovo žaidimo vietas, ketvirtajame geime laimėjo P.Tsitsipo padavimų seriją ir perėmė iniciatyvą.  Ilgame šeštajame geime P.Tsitsipas du kartus nesugebėjo laimėti savo padavimų serijos, o R.Berankis tada susikūrė „break pointą“ ir pradėjo triuškinti varžovą (5:1). Septintajame geime lietuvis savo padavimus atliko užtikrintai ir pirmąjį setą laimėjo triuškinančiu rezultatu 6:1.

Pergalinga lūžį lietuvis sukūrę antrojo seto septintajame geime, kai pastarajam pavyko laimėti varžovo padavimų seriją. Tiesa, P.Tsitsipas nepasidavė ir bandė atsitiesti aštuntajame geime, bet lietuvis neutralizavo graiko „break pointą“ neatremiamu padavimu. Tolimesniame žaidime mūsų šalies rinktinės lyderis ir toliau kontroliavo žaidimą korte bei pelnė pirmąją pergalę rezultatu 2:0 (6:1, 6:3).

Primename, kad šeštadienį bus sužaisti du vienetų mačai, o sekmadienį vyks dvejetų susitikimas ir dar du vienetų mačai. Pergalė prieš Graikiją leistų lietuviams pakovoti dėl vietos pasaulio grupės pirmame divizione.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts