Penkių setų mūšyje Juan Martin Del Potro triumfas

Vakar, penkių setų kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį, susigrūmė du verti vienas kito teniso žaidėjai. Kova buvo permaininga, nors atrodė, kad jaunasis austras Dominic Thiem (ATP 8) jau arti pergalės, tačiau argentinietis Juan Martin Del Potro (ATP 28) nepasidavė ir atsilikinėdamas setais 0:2 sugebėjo grįžti į mačą ir jį laimėti. Galutinis rezultatas 3:2 (1-6, 2-6, 6-1, 7-6(1), 6-4). Kova truko, net pusketvirtos valandos.

Šis mačas susilaukė labai daug liaupsių ir jau yra vadinimas geriausiu turnyro maču. Žiūrovams, net penkis setus padovanoję žaidėjai atidavė daug jėgų kovodami dėl patekimo į kitą etapą. Juan Del Potro bando įrodyti, kad jis vis dar gali žaisti aukščiausiame lygyje ir vėl laimėti „Us Open“ turnyrą, kaip tai padarė 2009 metais. Jaunojo austro ambicijos ne ką mažesnės, tačiau top10 žaidėjas po pirmųjų lengvai laimėtų setų nerado kelio į pergalę.

Dominic Thiem keliauja namo su 253,625 $ ir 180 reitingo taškų, o tuo tarpu Juan Martin Del Potro lauks kova su pačiu „maestro“ Roger Federer dėl patekimo į pusfinalį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts