Prancūziškoje akistatoje triumfavo J. Tsonga, D. Goffinas netikėtai krito aštuntfinalyje (VIDEO)

Prancūzijoje vykstantis ATP250 turnyras pateikė ne vieną įdomią akistatą, o vienoje iš jų susitiko ir du prancūzai, kurie kovojo dėl patekimo į ketvirtfinalį. Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 210) nugalėjo savo tautietį Gillesą Simoną (ATP 31) per du setus ir artėja prie praeitų metų pasiekimo pusfinalio etapo.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-2, 7-6, o visa kova truko 1 valandą ir 36 minutes.

Jau nuo pirmo seto pradžios 210-oji raketė atrodė kur kas energingesnė ir geriau pasiruošusi. Seto pradžioje ji laimėjo 2 varžovo padavimo serijas ir užtikrintai išsiveržė į priekį.

Antrame sete viskas buvo kur kas sunkiau ir abu dalyviai apsikeitė padavimo serijomis, o vėliau žaidė lygiai bei pasiekė pratęsimą. Jame sėkmė šypsojosi J. W. Tsongai, kuris atsigauna po traumų.

Kitame mače Davidas Goffinas (ATP 21) netikėtai pralaimėjo Filipui Krajinovičiui (ATP 72) ir nepateko į ketvirtfinalį. Pirmą mačą po "Australian Open" turnyro žaidęs belgas turėjo pripažinti priešininko pranašumą rezultatu 6-4, 6-4, o visa kova truko 1 valandą 29 minutes.