Rogeris Federeris vėl nesustabdomas, iškovotas aštuntasis „ATP Basel“ titulas

Sekmadienio vakarą į kovą „ATP Basel“ turnyre stojo šveicaras namų šeimininkas Rogeris Federeris (ATP 2) ir argentinietis Juanas Martinas Del Potro (ATP 19). Po ilgos ir permainingos kovos paaiškėjo šio turnyro geriausias žaidėjas, kaip jau įprasta juo tapo Rogeris Federeris.

Šveicarui, tai jau aštuntasis titulas šiame turnyre, o patį pirmąjį jis iškovojo 2006 metais. Šiais metais, kad iškovoti titulą reikėjo kaip reikiant padirbėti, nes priešininkas iš Argentinos nenorėjo lengvai pasiduoti. Visas mačas truko tris setus, o galutinis rezultatas 2:1 (6(5)-7, 6-4, 6-3) „Maestro“ naudai.

Nors pirmajame sete Rogeris Federeris turėjo galimybę laimėti setą paduodant, tačiau Juanas Martinas Del Potro nepasidavė ir sugebėjo ištempti pratęsimą, kuriame jis buvo tikslesnis ir laimėjo.

Antrajame ir trečiajame sete šveicaras atrodė daug labiau susikaupęs bei judresnis ir aktyvesnis, tad išlyginti rezultatą setais nebuvo sunku, o trečiajame sete viską užbaigė klasikinis Rogerio Federerio žaidimas.

Tai buvo 24 žaidėjų susitikimas ir 18 šveicaro pergalė. Nugalėtojui atiteko 395,850 € ir 500 reitingo taškų

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts