S. Halep po netikėtai sunkios kovos iškovojo antrą pergalę

Pirmoji pasaulio moterų raketė antrame Australijos didžiojo kirčio turnyro etape pasiekė sunkią pergalę. Simona Halep (WTA 1) po trijų setų kovos nugalėjo amerikietę  Sofia Kenin (WTA 37) ir pateko į trečią etapą.

Galutinis rezultatas 6-3, 7-6, 6-4, o visa akistata truko 2 valandas ir 34 minutes.

Pirmame sete rumunei nekilo jokių problemų ir ji du kartus palaužus varžovės padavimo seriją išsiveržė į priekį. Visgi antrasis setas susiklostė netikėtai, pirmoji reitingo raketė jau pirmavo, tačiau jaunoji amerikietė išlygino rezultatą ir nekėlė setą į pratęsimą, kuriame išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas buvo pilnas intrigos, o 37-oji raketė buvo palaužus vieną Rumunijos tenisininkės padavimo seriją ir artėjo link sensacijos, tačiau praeitų metų finalistė išlygino ir persvėrė rezultatą bei triumfavo akistatoje.

Trečią etapą pasiekusios žaidėjos gaus 111,290 $ ir 130 reitingo taškų.