Amerikiečių nesėkmė Australijoje ir vienintelė jų viltis Tennysas Sandgrenas, kuris jau ketvirtfinalyje

Šių metų Australijos didysis kirtis tenisininkams iš JAV tikrai nėra sėkmingas, galėtume sakyti netgi labai nesėkmingas, jei ne juodasis turnyro arkliukas, kuris netikėtai nušuoliavo iki ketvirtfinalio etapo.

Tokie teniso žaidėjai ir žaidėjos kaip Jackas Sockas, Johnas Isneris, Samas Querrey, Venus Williams, Sloane Stephens turnyrą paliko jau po pirmosios kovos.

Visgi du amerikiečių tenisininkai bando ištaisyti padėtį, tai Tennysas Sandgrenas (ATP 97) ir Madison Keys (WTA 20).

Jei visi tikėjosi, kad amerikietė pasieks, bent antrąją turnyro savaitę ar netgi kovos dėl titulo, tai iš 97 pasaulio raketės nieks nesitikėjo, net pirmojo etapo įveikimo.

Pirmoje kovoje įveikęs prancūzą Jeremy Chardy, o antroje patį Staną Wawrinką jis taip įsibėgėjo, kad kol kas jo negali sustabdyti niekas.

Kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalio etapą amerikietis susitiko su Austrijos talentu ir penktąja pasaulio rakete Dominiku Thiemu (ATP 5). Daugelis manė, kad austras pasieks lengvą pergalę, visgi nurašyti mažai žinomą žaidėją iš JAV buvo klaida. Po sunkios penkių setų kovos (6-2, 4-6, 7-6, 6-7, 6-3) , kuri truko beveik keturias valandas.

Abu žaidėjai šiame mače atliko po 20 neliečiamų padavimų ir suklydo paduodant 4 kartus.

Tennysas Sandgrenas dar niekada nebuvo pasiekęs tokio etapo didžiojo kirčio turnyre, o kitame etape jo laukia Novaką Djokovičių įveikęs Pietų Korėjos teisininkas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts