S. Williams ir „Roland Garros“ organizatoriai įsiutino D. Thiemą, kuris paliko spaudos konferenciją (VIDEO)

Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre įvyko akibrokštas visiškai netikėtoje vietoje, kuriame sudalyvavo moterų buvusi pirmoji pasaulio raketė ir vyrų dabartinė ketvirtoji. Spaudos konferencijoje, kuri buvo skirta Dominikui Thiemui (ATP 4) organizatoriai pasielgė labai netaktiškai ir liepė žaidėjui išeiti, o jo vietą turėjo užimti Serena Williams (WTA 10).

Tokio poelgio nesuprato austras ir supyko ant žaidėjos, kuri panorėjo užimti jo vietą, o jis lyg nieko vertas palikti konferenciją.

"Aš nebe jaunių turnyro žaidėjas, aš nelabai suprantu jei atvirai? Kas čia per velniava? Turiu palikti kambarį, nes ji ateina? Tuomet aš irgi išeinu, neliksiu čia stoviniuoti, galiu daryti ką noriu" – pareiškė Austrijos geriausias tenisininkas.

Taip pat žaidėjas pridūrė "Tai parodo jos blogąją pusę mano nuomonę. Aš esu įsitikinęs 100 procentų, kad Federeris ar Nadalis niekada taip nepasielgtų".

Ši situacija įvyko, kai 37-erių metų JAV tenisininkė pralaimėjo savo akistatą trečiame etape.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts