Startavo teniso mėgėjų turnyras „Sport24 Rudens Taurė“

Šiandien pasibaigusi registracija į Rudens Taurės turnyrą parodė, kad Lietuvoje populiarus ne tik krepšinis, bet ir tenisas. Iš viso į turnyrą užsiregistravo 15 teniso entuziastų, kurie ateinantį mėnesį varžysis dėl geriausiojo vardo, prizų ir taurės.

„Teniso Tv“ šio Turnyro organizatoriai džiaugiasi, kad susilaukė tokio būrio žaidėjų ir tikisi, kad ateityje šis sportas turės didesnį prieinamumą ir juo mėgautis galės kiekvienas norintis.

Prie tokio teniso platinimo labai prisidėjo ir Sport24.lt kolektyvas, kuris patikėjo šia idėja ir mielai sutiko prisidėti prie turnyro organizavimo. Verta paminėti ir kitus rėmėjus, kurie sportą sieja su savo veikla, tai sveikų sulčių gamintojai „Sun365“, sveiko maisto restoranas „Health“ bei sporto analitikai „statymai.com“. Taip pat remia ir su sportu nesusiję kolektyvai kaip „Handlopex“.

Pirmosios turnyro kovos prasideda jau nuo rytojaus, o pats turnyro finalas įvyks Lapkričio 25 dieną SEB arenoje, kur geriausi žaidėjai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts