„Us Open“ finalo dalyviai aiškūs, Rafael Nadal – Kevin Anderson susitiks kovoti dėl titulo (Video)

Vakar įvykę pusfinalio mačai atskleidė finalininkus. Į finalą pateko abu favoritais laikyti tenisininkai, kurie savo varžovus įveikė per keturis setus. Rafael Nadal (ATP 1) susitiko su Juan Martin Del Potro (ATP 28), o Kevin Anderson (ATP 32) nukovė Pablo Carrena Busta (ATP 19).

Pirmoji pasaulio raketė per pustrečios valandos įveikė argentinietį, kuris priešintis sugebėjo tik pirmąjį setą, kurį ir laimėjo rezultatu 6-4. Po laimėto seto viskas pasikeitė, Rafael Nadal lyg pabudęs iš sapno sugrįžo į mačą ir parodė ką geriausiai moka. Antrajame sete ispanas suklydo vos kartą, tris kartus laimėjo varžovo padavimą ir rezultatu 6-0 laimėjo setą. Galutinis rezultatas 3:1 (4-6, 6-0, 6-3, 6-2).

Kevin Anderson iš pietų Afrikos respublikos savo priešininką taip pat įveikė rezultatu 3:1 (4-6, 7-5, 6-3, 6-4). Visas mačas truko beveik tris valandas, per kurias Kevin Anderson spėjo paduoti, net 22 padavimus be atsako, kurie jam leido lengviau laimėti savo padavimus. Pirmus du setus kova vyko labai aktyviai, netrūko ir apsikeitimų laimėtais priešininko padavimais, tačiau po pirmojo sėkmingo seto ispanas antrajame sete nebežaidė taip užtikrintai ir pralaimėjo savo padavimą seto pabaigoje. Likusius du setus afrikietis toliau sėkmingai servavo, o kaip pasipriešinti neradęs Pablo Carrena Busta turėjo pripažinti priešininko pranašumą. Iš viso Kevin Anderson susikūrė, net 14 progų laimėti varžovo padavimą.

Abu finalininkai jau užsitikrino 1,825,000 $ ir 1200 reitingo taškų. Ispanas ir pietų afrikietis tarpusavyje sužais jau penktąjį mačą, kol kas visus mačus laimėjo Rafael Nadal. Kevin Anderson iš ispano per visas kovas sugebėjo laimėti tik setą, o paskutinis jų susitikimas vyko šiais metais ant molio dangos „Barcelona“ turnyre, kur per du setus Rafael Nadal šventė pergalę.

Rafael Nadal – Juan Martin Del Potro :

Kevin Anderson – Pablo Carrena Busta :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts