Po sustabdyto mačo sugrįžę suomiai palaužė danijos futbolininkus

Šeštadienį Europos futbolo čempionate kovas pradėjo B grupės komandos. Danijos sostinėje vykstančiose rungtynėse vietos rinktinė 0:1 nusileido Suomijos nacionalinei rinktinei. Vis tik, mačas prieš pat ilgąją pertrauką laikinai buvo nutrauktas po skaudžios tragedijos.

Visą pirmą kėlinį solidžiau aikštelėje atrodė šeimininkai. Jau 7-ąją minutę Eriksenas atliko pavojingą smūgį link Suomijos rinktinių vartų, tačiau viskas baigėsi kampiniu. Dar po 8 minučių, nuostabų smūgį galva atliko Hradecky, tačiau ten užtikrintai vartose sužaidė Suomijos rinktinės vartininkas Hojbjergas.

43-ąją rungtynių minutę šiurpiai ant vejos susmuko Danijos ekipos lyderis Christianas Eriksenas. Iš karto prie futbolininko ratu sustojo jo komandos draugai, kurie nieko nelaukę iškvietė medikus. Atvykęs medikų būrys buvo priverstas futbolininką gaivinti elektrošoku.

Po ilgo gaivinimo futbolininkas buvo išgabentas iš aikštės, o rungtynės nutrauktos. Pranešama, kad futbolininko sveikata stabilizavosi, jis išgabentas į ligoninę.

Pratęsus rungtynes vietoj Christiano Erikseno aikštelėje pasirodė Mathias Jensenas. Rungtynės buvo pratęsiamos nuo 43-iosios minutės ir truko 4 minutes. Po 5 minučių pertraukos sugrįžę antrajame kėlinyje Danijos futbolininkai ir toliau aktyviai kūrė atakas prie Suomijos rinktinės vartų, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

60-ąją minutę Joelas Pohjanpolo sulaukė puikaus perdavimo iš Jere Urnoneno ir galva nukreipė kamuolį į Kaspero Schmeichelio saugomus vartus bei išvedė suomius į priekį 1:0. 74-ąją minutę danai turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą, tačiau Yussufas Poulsenas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts