Dėl pūgos Ispanijoje atidėtos „Primera“ lygos rungtynės

Pietų Europos šalyse gausios pusnys ir minusinė temperatūra nėra dažnas reiškinys net žiemą, todėl natūralu, kad joms atėjus kyla nemažai kablumų.

Dėl Ispanijoje siaučiančios pūgos „Filomena“ pūgos nevyks šį vakarą numatytos „Primera“ lygos futbolo rungtynės tarp vietos „Atletico“ ir Bilbao „Athletic“.

Tuo tarpu Madrido „Real“ futbolo žvaigždynas netgi buvo kelioms valandoms užstrigęs lėktuve. Nors karališkasis klubas į oro uostą atvyko penktadienio vakare, į Pamploną, kur sniego kiek mažiau ir mačas su vietos „Osasuna“, panašu, įvyks, jie galėjo išskristi tik apie vidurnaktį, kuomet susidarė bent kiek palankesnės sąlygos skrydžiui.

Mažiau pasisekė antrosios lygos „Rayo Vallecano“ klubui. Vos 20km atkarpą komandai teko įveikinėti autobusu net keletą valandų, o jau priartėjus „Mirandes“ klubo namų stadiono buvo pranešta, kad mačas atšaukiamas ir teks vėl brautis snieguotu keliu namo.

Tiesa, tokios „Rayo Vallecano“ futbolininkų kelionės bergždžia nepavadinsi, mat grįždami atgal jie padėjo išstumti nemažai pakelėje įstrigusių automobilių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts