„Man City“ susitvarkė su „Aston Villa“, Ch.Pulišičiaus pelnytas „hat-trickas“ paženklintas „Chelsea“ pergale

Šeštadienį po pietų Anglijos „Premier" lygos buvo sužaistos antrosios 10-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantis „Manchester City" klubas namuose priėmė „Aston Villa" futbolininkus. Pirmajame kėlinyje kovą primetę svečiai sutrupėjo antroje rungtynių pusėje.

Iškart prasidėjus antrajam kėliniui „miestiečius" į priekį išvedė Raheemas Sterlingas. 65-ąją minutę Kevinas de Bruyne perdavimu į baudos aikštelę pasiuntė kamuolį į vartus ir „Aston Villa" prarado bet kokias viltis grįžti į kovą.

Galutinis taškas buvo padėtas 70-ąją minutę, pasižymėjus Ilkay'ui Gudoganui.

Pačioje susitikimo pabaigoje antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Man City" atstovas Fernandinho. Visgi tai svečių jau nebegelbėjo.

Septintąją pergalę iškovojęs „Man City" klubas grįžo į antrąją poziciją ir bent laikinam nuo „Liverpool" sumažino atsilikimą iki trijų taškų.

„Aston Villa" po dviejų pergalių iš eilės turėjo susitaikyti su penkta nesėkme šiame sezone.

Šeštadienį 19 val. 30 min. Anglijos „Premier" lygoje buvo sužaistos šeštosios 10-ojo turo rungtynės.

Jos dar ilgai įsimins Londono „Chelsea" komandos amerikiečiui Christianui Pulišičiui, kurio vedami „mėlynieji" pasiekė įtikinamą pergalę prieš savo aikštėje žaidusią „Burnley" ekipą.

Rungtynėse su Amsterdamo „Ajax" po keitimo gyvybingai atrodęs C. Pulišičius šioje dvikovoje sulaukė Franko Lampardo pasitikėjimo – jis pasireikšti gavo nuo pat pirmų minučių.

Toks F. Lampardo sprendimas davė vaisių jau pirmajame kėlinyje – 21-ąją minutę amerikietis po „Burnley" klaidos spurtavo aikštės viduriu ir tiksliu smūgiu pažeme išvedė svečius į priekį. Jam tai buvo pirmasis įvartis „Chelsea" klube.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje C. Pulišičius smeigė dar vieną įvartį – vėl su kamuoliu spurtavęs amerikietis po smūgio, kliudžiusio varžovo koją, įsirašė antrąjį įvartį į savo sąskaitą.

Visgi ties dubliu amerikiečio šou šiose rungtynėse nebuvo baigtas – 56-ąją minutę jis sugebėjo pasižymėti net ir po kampinio bei tapti vos antruoju amerikiečiu, pasiekusiu „hat-tricką" „Premier" lygoje. 2012-aisiais tai buvo padaręs Clintas Dempsey.

Galutinį vyšnaitę ant „Chelsea" torto uždėjo Willianas, taip pat pasižymėjęs po puikaus reido dešiniuoju kraštu.

Pati rungtynių pabaiga svečiams iš Londono nebuvo sėkmingiausia – „Burnley" per trijų minučių atkarpą sugebėjo pasiekti net du įvarčius, tačiau „mėlynieji" daugiau nebeklydo ir įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu 4:2.

„Chelsea" po ketvirtos pergalės iš eilės lieka didžiajame ketverte. „Burnley" komanda su 12 taškų rikiuojasi 11-oje pozicijoje.