Pergales iškovojusios Nyderlandų ir Austrijos ekipos – čempionato aštuntfinalyje

Pirmadienį sužaistos paskutiniojo turo C grupės rungtynės. Gyvybiškai svarbią pergalę iškovojo Austrijos nacionalinės rinktinės futbolininkai, kurie minimaliu skirtumu 1:0 palaužė Ukrainos ekipą bei prisijunkdami prie Nyderlandų rinktinės žengė į čempionato aštuntfinalį.

Rungtynes daug aktyviau pradėję austrai aikštėje užkūrė tikrą pirtį ir vien pirmajame kėlinyje atliko net 13 smūgių varžovų vartų link, tuo tarpu aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje sugebėjo atlikti vos vieną smūgį varžovų pusėn.

Vienintelis rungtynių įvartis pelnytas 21-ąją minutę, kai po Davido Alaba pakelto kampinio Christophas Baumgartneris dešine koja nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir išvedė savo ekipą į priekį 1:0.

Po šių rungtynių Austijos rinktinė su dviem pergalėmis ir vienu pralaimėjimu grupių etapą užbaigė antrojoje pozicijoje. Tuo tarpu C grupės nugalėtoja tapo Nyderlandų rinktinė, kuri net 3:0 sutriuškino Šiaurės Makedonijos futbolininkus.

Nyderlandai į priekį išsiveržė jau 24-ąją minutę, kai greitos kontratakos metu puikaus perdavimo sulaukęs Memphis Depay’us tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. 51-ąją minutę rezultatą padvigubino Georginio Wijnaldumas. Dar po septynių minučių Georginio Wijnaldumas pirmasis atsidūrė prie vartininko atmušto kamuolio ir trečią kartą kamuolį pasiuntė į Stole Dimitrievskio saugomus vartus.

Žinoma, rungtynėse savų progų pasižymėti turėjo ir Šiaurės Makedonijos futbolininkai. Devintąją minutę Goranas Pandevas pelnė įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. 21-ąją minutę Aleksandras Trajkovskis galingu smūgiu sudrebino virpstą, tačiau įvarčio pasiekti taip ir nebepavyko.