Miesto derbyje – triuškinanti „Liverpool“ pergalė

Vieni iš Anglijos „Premier“ lygos favoritų „Liverpool“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykos rungtynėse 4:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje sumažino atsilikimą nuo „Chelsea“ iki 2 taškų.

Į priekį svečiai išsiveržė jau 9-ąją rungtynių minutę, kai Andrew Robertsonas atliko puikų perdavimą Jordanui Hendersonui, o pastarasis tiksliu smūgių pasiuntė kamuolį į vartus. Dar po dešimties minučių puikų reidą surengė Mohamedas Salahas ir rezultatas tapo 2:0.

Šeimininkams sušvelninti rezultatą pavyko 38-ąją minutę, kai greitos kontratakos metu Demarai Gray’uis sulaukęs nuostabaus Richarlisono perdavimo nuginklavo „Liverpool“ ekipos vartininką ir rezultatas tapo 1:2.

Po pertraukos sugrįžę „Liverpool“ futbolininkai dar atkakliau ėmė spausti varžovus ir jau 64-ąją minutę sėkmingą reidą surengęs Mohamedas Salahas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 10 minučių iki pagrindinio mačo laiko Diogo Jota įkalę paskutinę vinį į „Everton“ karstą, o rezultatu 4:1 pergalę derbyje šventė „Liverpool“.