Rinktinė taškų nerenka, bet treneriai patenkinti

Tomas Ražanauskas nepraranda optimizmo

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sekmadienio vakarą Bulgarijoje nusileido šios šalies vienuolikei 0:1 (0:0).

Ilgą laiką aikštėje vyravo nulinės lygiosios, o vienintelį pergalingą įvartį bulgarai pelnė mačo pabaigoje, kuomet 82-ąją minutę pasižymėo Yvaylo Čočevas.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos rinktinė yra visiška pasaulio čempionato Europos zonos C grupės autsaiderė, savo sąskaitoje po 4 sužaistų rungtynių vis dar neturinti nė taško. Nepanašu, kad sekantis varžovas, kuris bus Europos čempionatą praėjusią vasarą laimėjusi Italija, yra dėkingas pirmiesiems taškams iškovoti.

Nepaisant šių aplinkybių, koronavirusu sergantį vyriausiąjį trenerį pavadavęs asistentas Tomas Ražanauskas įžvelgė nemažai pozityvo:

Vyrai šaunuoliai, jie atsitiesė po tokio skaudesnio pralaimėjimo namuose, išvykoje žaidėme tikrai ne su prasčiausia komanda. Gal pritrūko fizinių jėgų. manau, kad buvome verti taško“ – kalbėjo T. Ražanauskas.

Panašiai treneris kalbėjo ir praėjusios savaitės viduryje, kuomet net 1:4 buvo nusileista Šiaurės Airijos rinktinei.

Vis dėlto, statistika byloja priešingai: Lietuva atliko net 5 kartus mažiau smūgių į vartus nei Bulgarija (3 prieš 15) ir tik sykį pataikė į varžovų ginamų vartų stačiakampį. Tad ar tikrai rinktinės žaidimas buvo geras?..

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts